Miért büdös a klíma, és mikor kell tényleg szakit hívni?

Ismerős a helyzet? Megjön az első komolyabb meleg, rákeresel a távirányítóra, bekapcsolod a klímát, és pár másodperc múlva megcsap az a jellegzetes, poshadt, ecetes vagy épp ázott kutyára emlékeztető szag. Sokan ilyenkor gyorsan kinyitják az ablakot, lefújják a gépet valami illatosítóval, és reménykednek, hogy elmúlik. A rossz hír az, hogy a szag csak a jéghegy […]